Тротуарна плитка Доставка Укладання Клінінг Портфоліо Ціни Контакти

Видалення лаку

Поверхня тротуарної плитки, покрита лаком, дуже швидко деформується. Лак починає тріскати, від цього бруківка виглядає непривабливо.

Видалити лак із бруківки дуже не проста робота, оскільки бруківка це пористий матеріал. Потрібно підбирати відповідний засіб, який добре впорається з роботою. Точно сказати, який препарат підійде неможливо. Але наші фахівці знають, як зробити свою роботу на всі 100, щоб бруківка виглядала як нова.

Видалення просочень з тротуарної плитки

Просочення ефективно захищає різні типи поверхонь від пошкоджень, завдяки чому вони надовго зберігають бездоганний зовнішній вигляд. Просочення також використовуються для посилення кольору або надання блиску. Однак для їх видалення вам знадобляться спеціальні засоби, час та зусилля.

Просочення слід видалити, якщо при нанесенні залишається надмірна кількість препарату або якщо він був нанесений неправильно, що може спричинити нерівності або знебарвлення.

Ми готові запропонувати Вам видалення просочення з різних поверхонь, включаючи натуральний камінь, мармур, граніт, цеглу та керамограніт.

Хочете отримати безкоштовну консультацію експерта?

Оберіть мову сайту: