Тротуарна плитка Доставка Укладання Клінінг Портфоліо Ціни Контакти

Миття граніту після ремонту

5 причин, через які вибирають граніт:

 • після будівництва, прибирання тротуарної плитки,
 • чистка тротуарної плитки від цементу,
 • чистка тротуарної плитки від бруду,
 • видалення плям з тротуарної плитки,
 • післябудівне очищення тротуарної плитки,

Основні причини та роботи з чищення тротуарної плитки ФЕМ та бруківки:

1. Післябудівельне миття, чищення граніту та миття граніту після ремонту.

 • Граніт вибирають насамперед через його міцність та твердість. Виконані з нього підлоги, сходи, підвіконня характеризуються довговічністю, але вони не завжди виглядатимуть естетично.
 • Граніт стійкий до стирання, подряпин, морозу та різних хімічних сполук.
 • Він завоював популярність завдяки наявності великих блоків, простоті різання та полірування. Гарно виглядає і міцний.
 • Граніт буває різних кольорів. Від найпоширеніших чорних та відтінків сірого до зеленого, червоного та темно-синього.
 • Окремі кам'яні блоки розрізняються за структурою, що робить їх оригінальними.

Хоча граніт один із найміцніших матеріалів, стійких до механічних пошкоджень, неправильне очищення дуже швидко може призвести до його руйнування. Перед використанням загальнодоступних засобів для догляду за ним завжди проводьте тест на невеликій ділянці, менш видимій для навколишнього середовища, щоб переконатися, що продукт підходить.

Так як же безпечно доглядати за гранітом?

Ви можете почати з миття їх поверхонь серветкою з мікрофібри, змоченою у суміші засобу для миття посуду та теплої або гарячої води.

Якщо на поверхні є іржа, можна приготувати харчову соду та перекис водню. Пасту слід втерти у пляму, потім промити теплою водою та витерти насухо.

Як очистити граніт після ремонту?

Особливо слід приділити увагу граніту після ремонту. Так як неправильний післябудівельний догляд може призвести до пошкодження - наприклад, матування або подряпин на структурі цього типу матеріалів.

Темна плитка схильна до помітних забруднення, плям і розлучень. Граніт не можна полірувати, змащувати воском або змащувати олією.

Граніт - повітропроникний матеріал, а до полірованої поверхні легко прилипає пил та бруд, які потім дуже складно видалити. Для чищення ніколи не використовуйте гострі інструменти, наприклад щітки, дріт та абразивні пасти.

2 способи, завдяки яким граніт буде виглядати бездоганно після ремонту:

 1. Просочення граніту спеціальним захисним засобом як FOB-F7 або Black Stone. Вона може стати постійним захистом від бруду та води, яка може проникнути у підлогу. Простіше кажучи, бруд не проникатиме в структуру каменю. Також покращує колір підлоги, наголошуючи на природній красі.
 2. Ми займаємося післябудівним очищенням та миттям натурального каменю як граніт. Наші профі знають як ефективно очистити граніт після ремонту та залишити після себе тільки чистоту та блиск цього прекрасного каменю

Хочете отримати безкоштовну консультацію експерта?

Оберіть мову сайту: