Тротуарна плитка Доставка Укладання Клінінг Портфоліо Ціни Контакти

Очищення бруду з ФЕМ та бруківки


ФЕМ та бруківка може служити користувачам роками, зберігаючи свої первісні функціональні та естетичні цінності, але тільки при правильному догляді. Такий матеріал вимагає регулярного миття, регулярного видалення бруду та закріплення поверхні відповідними просоченнями.

Не давайте бруду в'їдатися в структуру

Нехтування доглядом за бруківкою призведе до її непривабливого вигляду та руйнування поверхні. Проблема – плями від води, жирні плями, вапняні відкладення. Щодня бруківка зазнає впливу низки несприятливих зовнішніх факторів - вологості, сонячної радіації, перепаду температур.

Добре захищена тротуарна плитка - це основа

Спосібом продовження терміну служби та збереження високої естетичної цінності бруківки є її просочування. Це запобігає проникненню забруднень і вологи глибоко в його структуру. Поверхня стає більш стійкою до несприятливих зовнішніх факторів. Просочення бруківки - ефективний засіб захисту поверхонь. Гідрофобні препарати відновлюють колір і блиск, запобігають усмоктуванню бруду, створюючи захисний шар. Добре захищена поверхня буде менш схильна до розвитку рослинності.

Кращий спосіб видалити бруд, що в'ївся, звернутися до професіоналів

Якщо у вас є плями, які дуже складно чи практично неможливо видалити самостійно, то в цьому випадку найкращим рішенням буде звернутися за допомогою до нашої професійної компанії. У нас є відповідні інструменти для прибирання та знання про те, як це робиться, щоб ви отримали найкращий результат.

Хочете отримати безкоштовну консультацію експерта?

Оберіть мову сайту: