Тротуарна плитка Доставка Укладання Клінінг Портфоліо Ціни Контакти

Видалення плям з ФЕМ та бруківки


Бруківка - дешевий та міцний матеріал для тротуарів, проїздів, терас та алей у саду. Однак мало хто знає, що, як і кам'яна плитка та дерев'яні панелі, він вимагає правильного догляду та регулярного очищення.

Тротуарна плитка, про яку ніхто не дбає, швидко починає виглядати неохайно та некрасиво. На поверхні плитки з'являються плями, що важко виводяться. Колір елементів також може змінитися через природні вапняні відкладення.

Потворні старі плями на тротуарі перед будинком - це те, з чим ми не хотіли б мати справу. На щастя, для кожної проблеми є рішення. Бруківка та ФЕМ через свою структуру, на жаль, з легкістю поглинає бруд та інші неприємні рідини.

Як часто і коли чистити бруківку?

Необхідний регулярний догляд за тротуарами та проїздами, адже недоглянута бруківка може сильно спотворити облаштування саду та домашнього простору. Щоб її правильно доглядати, її потрібно регулярно чистити.

Один раз перед початком теплого сезону, один раз під час його та один раз після його закінчення:

  • Навесні добре видалити всі відкладення вологи, наприклад, від талого снігу.
  • Влітку варто позбутися рослин із проміжків між кубиками.
  • Восени перед настанням зими очистіть бруківку.
  • Взимку слід очищати тротуарну плитку від снігу та не посипати її сіллю. Сіль руйнує бетон, і зовнішній шар плитки слабшає, залишаючи непривабливі білі відкладення. Бруківку краще присипати піском.

Як чистити бруківку?

Очищення бруківки – справа професіоналів. Звичайно, у деяких легких випадках будь-хто може стати професіоналом. На невеликих ділянках можна виконати прибирання своїми руками домашніми методами. З використанням доступних споживачеві засобів для чищення. Такі спроби очищення можуть бути ефективними.

Професіонали працюють інакше. Вони повинні діяти по-іншому, тому що багато поверхонь перебувають у занедбаному стані, піддаються впливу бруду протягом багатьох, навіть кількох десятків років без очищення. На жаль, пристрої для дому та саду не справляються. Наші професіонали мають великий досвід з очищення ФЕМ та бруківки від старих плям.

Заказать

Хочете отримати безкоштовну консультацію експерта?