Тротуарна плитка Доставка Укладання Клінінг Портфоліо Ціни Контакти

Доставка


Доставка

Оплата

Оплата здійснюється згідно з рахунком-фактурою, який надсилає менеджер після остаточного узгодження замовлення. Ви можете сплатити замовлення будь-яким зручним способом:

Готівкова оплата: Оплата можлива у нашому офісі у м. Київ. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати клієнт отримує товарний чек.

Оплата на картку Приватбанку: Оплата замовлення на картковий рахунок Visa або MasterCard (Приват24, Monobank, UKRSIB online, термінал самообслуговування).

Безготівкова оплата: у касі банку, терміналі самообслуговування, з розрахункового рахунки.

Комплектація пакета всіх необхідних друкованих документів (договору поставки, специфікації, накладні, сертифікати виробників, паспорта якості) узгоджується за фактом оплати перед доставкою, та надається разом із продукцією чи іншими заздалегідь затвердженими способами.

При виборі карткового чи безготівкового методу оплати доставка замовлення можлива після підтвердження менеджером надходження коштів на наш рахунок.

У разі необхідності зміни замовлення після передоплати, Замовник зобов'язаний заздалегідь повідомити про це менеджера, після чого всі зміни будуть відображені у новому рахунку-фактурі. У цьому, доплата чи повернення коштів здійснюються відповідно до нового рахунку-фактури.


Доставка

Відправлення замовлення здійснюється лише у дні роботи складів постачальників, виходячи з передоплати за товар.

Фактом передоплати є оформлення товарного чека у нашому офісі чи підтвердження менеджером надходження коштів у рахунок підприємства.

Документи про підтвердження оплати (з боку Замовника), без підтвердження отримання коштів готівкою (наявність товарного чека) або щодо нашої компанії (з боку менеджера) не є підставою для відправлення замовлення.

Вартість доставки оплачується Покупцем під час отримання замовлення. Наша компанія постійно працює у напрямку оптимізації тарифів на доставку продукції для комфорту замовників.

Залежно від характеристик продукції, можливості під'їзду та складності вивантаження, можлива доставка наступним транспортом:

Бортовий вантажний транспорт вантажопідйомністю від 0,1т до 22т – для вивантаження силами Замовника (ручне вивантаження, кран) у зазначених їм місцях;

Бортовий транспорт із краном-маніпулятором вантажопідйомністю від 1т до 27т – для механізованого вивантаження продукції у зазначених Замовником місцях;

Спецтранспорт різної вантажопідйомності – бетоновози-міксери, будівельні вантажівки-крани – для механізованого вивантаження продукції у доступних місцях.

Тип транспорту для доставки та її вартість обговорюється на етапі погодження замовлення, і відображається у рахунку-фактурі. Факт внесення передоплати Замовником вважається підтвердженням вибору транспорту для доставки. Фактом отримання замовлення вважається наявність підписаної Замовником накладної, екземпляр якої повертається водієві транспорту, який здійснював доставку.

У випадку, якщо Замовник неправильно або некоректно вказав адресу та характеристики місця доставки (які вказуються в рахунку-фактурі), і вивантаження, що доставив продукцію транспортом неможливе - Замовник зобов'язується знайти транспорт для вивантаження самостійно (при цьому, компенсувавши витрати за простий транспорт, зазначений у счёте-фактуре і який доставив продукцію, згідно з тарифами перевізника), або сплатити повернення продукції складу постачальника і повторну доставку. У разі небажання або неможливості Замовником отримати замовлення, загальна вартість доставки з усіма додатковими витратами віднімається з отриманих як передоплата коштів, а залишок повертається Замовнику узгодженим із ним способом.

Хочете отримати безкоштовну консультацію експерта?